| AntoniiaaPredaa a întrebat:

Am si eu o problema. Am 14 ani, 1.58 inaltime si 50 de kg. As vrea si eu o dieta si niste exercitii care sa ma ajute sa slabesc cam 10-15 kg in 4 luni. Va rog! Urgent! Dau FUNDA! Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anutatuca a răspuns:

Abdomene, genuflexiuni, dimineaa faci cateva ture de parc si cu siguranta slabesti
Succeswinking

2 răspunsuri:
| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Si...50kg e mult? De vrei sa slabesti?