| dienuk a întrebat:

Hey :*. am si eu o problemahee hee. peste 2 luni am banketu`. si vreau sa slabesc :d tin o dieta. adica nu mai mananc prostii si slabesc. dar slabesc in picioare laughing in burta nu sad stiti niste exercitii sau ceva care ar putea s m ajute?thinking

6 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Sari coarda si fa abdomene
la mine a functionatwinking

| Rebecca86 a răspuns:

Pfff, ce fel e... mie mi se intampla invers:). Pilates functioneaza, abdomene http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc, cu filmuletul asta am reusit eu, incearca si putin jogging.

Răspuns utilizator avertizat
| afrodita3333 a răspuns:

In primul rand trebuie sa renunti la dulciuri, grasimi, prajeli.in general la ulei.Sa mananci legume si fructe inainte de micul dejun si sa faci exercitii, abdomene, daca vrei o talie deviespe si nu te astepta la rezultate miraculoase dupa cateva zile, rezultatele apar dupa prima luna. Iar daca vrie sa te mentii, acesta ar trebui sa fie un nou stil de viata pentru tine, nu o dieta.

| ionutktm99 a răspuns:

Alergare si abdomene, ar fi indica si un costum din acela sauna, eu am slabit cam 5 kg in 3 saptamana. succes