| SweetAndDead a întrebat:

Am si eu o problema.Am facut efort, adica am alergat mai mult si deodata a inceput sa ma doara in zona inimii.Nu stiu sigur daca e de la inima sau de la vreun muschi ceva.Am stat apoi linistita si mi-a trecut usor usor, dar ma doare cand stau intinsa, cand tusesc sau cand ma misc. Stiti cumva ce ar putea fi si ce sa fac pentru asta? Mentionez ca am 14 ani. Fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

Ai obosit

| SweetAndDead explică:

Si am uitat sa adaug:E grav?

| pepsi_6741 a răspuns:

Inima nu doare happy, posibil de la efortul pe care l ai facut. Iti sugerez sa te duci la medic pentru un control amanuntit ....de cele mai multe ori este vorba de cardiopatie ischemica dureroasa.