| xSuntUnCascaval a întrebat:

Am si eu o problema cu o mare tenta spre curiozitatea si informarea proprielaughing.

Anu' trecut in vara mi-am facut analize de sange, tot ce se poate ca sa vad daca sunt anemic pentru ca sunt foarte alb la fata si uneori dau si in tenta de verde. Rezultatul, perfect sanatos. Mi-am facut tot anul trecut analize sa vad daca am o forma de hepatita si tot asa, is perfect sanatos.

Intrebarea mea este, daca bolnav nu is, cum pot sa prind si eu o tenta "mai de om sanatos" la fata laughing, pentru ca uneori ma deranjeaza. Mereu ma intreaba si lumea daca-s bolnav si ma deranjeaza...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Atunci asta e cauza, mai mult ca sigur. Când se termină carantina, ieși să te vadă soarele măcar o oră pe zi laughing. Și fă niște efort fizic.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stai la soare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îmi place nickname-ul tău.

Stai mult în casă? Dacă da, e normal să ai o paloare bolnăvicioasă. Ieși mai des la soare.

| xSuntUnCascaval explică (pentru supadeceapa):

E contul lu' frate-miu, mi lene sa-mi fac eu unullaughing)

Sincer da, nu pot minti, stau

| supadeceapa a răspuns (pentru xSuntUnCascaval):

Atunci asta e cauza, mai mult ca sigur. Când se termină carantina, ieși să te vadă soarele măcar o oră pe zi laughing. Și fă niște efort fizic.