| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Sunt băiat am 15 ani am fumat timp de 1 an 1 an si ceva si m-am lăsat pe data de 1 August pentru ca mi-a fost rau si am fost la spital am făcut analize la sange a ieșit totul bine sănătos fara nici o problema hepatita/diabet Am ieșit de la spital si m-am simțit rau ma speriam mereu respirAm greu simțeam ca ma sufoc... Suntem pe 1 sept ....de 2 saptamâni imi bate ceva in burta ca si cum as avea o inima in burta dimineața ma trezesc uluit ca si cum nu as STI ce e cu mine știți cec se întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca toate analizele sunt OK, atunci este din cauza nervoasa.
Incearca sa bei ceaiuri calmante caldute sau la temperatura camerei, indulcite cu miere.
De asemenea, poti incerca medicamentul "NoSpa", ieftin, pe care-l gasesti la liber in farmacii.
Sa iei doar daca nu mai poti de "batai", in cateva zile va trece.

| TheCritic a răspuns:

E aorta abdominala si ceea ce vezi tu sunt pulsatiile ei. happy

| Lin_Mada_1997_pxQQ explică (pentru TheCritic):

Adică ce se intampla(

| TheCritic a răspuns (pentru Lin_Mada_1997_pxQQ):

Nu e intampla nimic. E ok sa fie acolo, e normal laughing

| EdinaMaria99 a răspuns:

Poate ca e din cauza stomacului... Poate ca e gastrita sau asa ceva