| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema de la o vreme ma simt foarte slabita,am o senzatie de oboseala,pierdere de echilibru,uneori vad negru in fata ochilor,o crestere a ritmului respirator, o accelerare a batailor inimii la efort si o oboseala crescanda,daca ma lovesc de ceva ma invinetesc rapid Doresc sa fac analizele dar as dori sa stiu daca mai are cineva acelasi simptome ca ale mele, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mergi la medic si lasa intrebarile. Poate e ceva grav si tu astepti un raspuns care oricum ar fi o simpla presupunere!