| Florindfhgf a întrebat:

am si eu o problema...In ultimu timp am dormit cam putin din cauza insomniilor si am slabit foarte mult la fata sad as vrea sa stiu cum ma pot ingrasa la fata cum am fost...va rog niste sfaturi ceva :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa mananci trei feluri de mancare, sa iesi peafara si sa mai stai putin in frig sa te faci rosu in obraji si ai nevoie sa te culci la ora 9:00 seara pana cand te faci bine! Funda? pls sad

| Florindfhgf explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce trebuie sa stau afara pana ma fac rosu in obraji :d?

3 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Mananca jumari invelite in sorici

| cflorin11 a răspuns:

Simplu ai nevoie de odihna, mincare, aer curat si ferestete de stres