| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema legata de sani. De cateva luni sfarcurile sunt turtite, adica stiu ca in mod normal nu trebuie sa stea asa. Credeti ca trebuie sa merg la un control medical? (PS - cateodata mai am si cateva mancarimi). Credeti ca e ingrijorator? (PS -am doar 14 ani laughing )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Baga-le la apa rece! daca erai mai mare iti spuneam eu remedii!

| BzT a răspuns:

Pune gheata, sau ceva rece, daca se intaresc inseamna este totul in regula si ca asa le ai tu. Esti inca in crestere stai linistita:p.

| 123diana456bonta789 a răspuns:

Iti cresc