| Gheorghe_Livia_1990 a întrebat:

Buna tpu! Am si eu o problema.Ma spal pe dinti pe fiecare zi diminiata si noaptea dar tot am o respiratie grea si vreau sa stiu daca pot sa fac ceva gen sa imi spuneti daca voi ati trecut prin asta si sa imi spuneti cum ati sa reusiti sa scapati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| averagestudent a răspuns:

Renunta la usturoi, bea doar apa, foloseste apa de gura si ata dentara si gaseste o pasta de dinti speciala care sa te ajute sa nu mai ai o respiratie grea. Funda? Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu nu ma spal mai deloc pe dinti si nu am respiratie grea. Acum depinde ce mananci. Poate esti adeptul usturoiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti bea apa cu lamaie si, poti consulta un stomatolog.
O zi buna.

| LupulNecrutator a răspuns:

Dute la doctor