| alexstar_1336 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-au aparut acum ceva vreme niste pete rosii pe penis, dar mi-am dat cu crema si mi-a trecut, dar acum am observat ca nu mai sunt pe cap ci mai jos multe si rosi, nu am avut pana acum, rar ma mananc o vena de pe acolo sau habar nu am, dar ziua nu am treaba e totul ok. funda pentru cel mai bun raspuns si multumesc pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Cand te referi mai jos te referi la radacina penisului in stare de ...sau la capul penisului in stare flasca? in cele mai multe cazuri apare de la valvule sparte de la prea multa excitatie sau masaj necorespunzator(trece de la sine)