| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am observat ca am o vena pe penis nu este asa mare este vreo problema ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este absolut normal ca pe suprafata penisului sa existe acele vase de sange mai mult sau mai putin proeminente, fiindca prin acele artere si vene este pompat de catre inima sangele necesar pentru ca penisul sa intre in erectie in momentul excitarii sale. Existenta unor vene mai proeminente, in timpul sexului ofera si senzatii de placere suplimentara prin frecarea de peretele vaginului si activarea senzorilor existenti in mucoasa vaginala. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este nicio problema. Toti barbatii avem aceasta vena la penis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi avem asa, nu e vreo problema.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Da, este o problema daca vor afla fetele vor dori sa o examineze mai de aproape...
P.S. nu este nici o problema.marea majoritate avem.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Tai o si vezi dupa ce se intampla

| Danu55 a răspuns:

Și eum am vene pe penis.mi se pare normal