| soraya3456 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o problema. Vroiam sa va intreb ce stiti despre crema apidermin m-am dat cu ea pe fata si a inceput sa ma manance fata si mi-au aparut niste puncte rosii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai făcut alergie la unul din componenții ei.
Mergi pe ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O reacție alergică la ea, nu-ți mai da!

| wolder a răspuns:

Cred ca esti alergica la aceasta crema daca ai puncte rosii si te mananca fata. Nu o mai folosii deloc!

| luisanamy a răspuns:

Cu siguranta este o alegie. Probabil crema contine un ingredient la care tenul tau este alergic.