| iuliana_8815 a întrebat:

Buna TPU am si eu o scurta intrebare : cat costa un aparat de luat tensiunea cu pompita?
Astept raspunsuri si dau fundita.

Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 100-120 lei.

| ioana1704 a răspuns:

E vorba de tensiometre. Au fost prin Kaufland in vara la 1 milion (100 lei ). Si Acum ai gasi perin Real, mall, doar sa cauti!

| thealchemist a răspuns:

Dupa cite stiu nu poti sa gasesti decit digitale
http://www.emag.ro/tensiometre

| rRAzvANn a răspuns:

In jur de 30-50 de euro

| AnnnaMarrria a răspuns:

Digital:99 ron

| iuliana_8815 explică:

Multumesc mai astept raspunsuri si andrutzzza mama nu-l vrea digital sory