| AdElA96 a întrebat:

am si o problema nu stiu de vreo 4 zile ma tot doare capul azi nu a mai fost atat de intensa durerea dar ma trezeam cu durerea de cap si ma trezeam tot cu ea. Ati mai patit careva ceva in genul acesta, ce ati avut de fapt daca ati mai patit, mentionez ca ma mai durea si mai demult dar atunci cand eram stresata. Va multumesc, si fundita la un raspuns bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iasmiine a răspuns:

Tampla te doare cand esti stresata.
Reveind la intrebarea ta, probabil ai racit. Foloseste Ibuprofen sau Aspirina. Si daca durerea nu inceteaza, consulta medicul de familie.
Si un sfat : pe timpul frigului sa nu iesi din casa fara caciula.

2 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

O sa iti treaca, dar o sa apara la anumite intervale.
Si eu o mai patesc in anumite perioade de ma doare capul cate 3 zile la rand ingrozitor.Am luat tador, dar apoi tot revenea durerea.Cred ca se numeste migrena.

| AdElA96 explică:

Va multumesc pentru ajutor. Numai bine happy