| AalLeExX02 a întrebat:

Am tusa seaca de ceva vreme, cam aproximativ 2-3 saptamani, am luat bioflu si a baut ceaiuri, siropuri de tuse dar nu a trecut...infine, cateodata am crize de tuse, se intampla sa raman fara aer! Si a inceput sa ma intepe si sa ma usture ceva langa buric, adica putin spre dreapta! Ce poate sa fie? Ma tem sa nu fie apendicita sad! Va multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Geutza_Strajeru_1990 a răspuns:

Buna. Sfatul meu este sa mergi la un medic specializat. Am avut aceeasi problema si nu a trecut decat cu tratament pentru astm recomandat de medic. Iar intepatura de care vorbesti poate fi de la muschii care acum sunt suprasolicitati din cauza tusei. Sanatate!