| Mirris a întrebat:

Buna tpu.Am un copil de doua luni cu displazie de sold(si alte probleme de sanatate).A fost operat la Iasi spitalul de copii Sfanta Maria.Intrebarea mea este:daca ma duc cu bilet de trimitere de la medicul de familie la sectia ortopedie pediatrica la doctor ortoped din acel spital sa imi consulte copilul acea consultatie se plateste sau nu? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai asigurare medicala, acel doctor este platit de casa de asigurari nu

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ar fi si culmea sa platesti asa ceva

| Freya1 a răspuns:

Depinde de situatie la copi nu cred la adulti cu tot cu trimitere si asigurare platesti 50 de lei

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu se plateste, dar nu-ti recomand MQ, mai bine la alt spital