| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Am vocea groasa de la o luna jumate numai cand tip si cant si a inceput sa fie mai mereu si tot imi vin uneori flegme. Stiti ce pot sa am? Schimbarea voci sau altceva? TREBUIE SA MERG SAU NU?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa mergi la medicul de familie ca sa vezi care o problema cu raguseala.
Poate te va ajuta si asticolul acesta: http://www.sfatulmedicului.ro/......elii_10210