| KarinaElla78 a întrebat:

Analizele prenuptiale se depun la dosar in 24 de ore de la ridicarea lor?
Cei de la primarie au spus ca sa venim cu dosarul cu 11 zile inainte de data pe care o vrem.
Multimesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Certificatul medical prenuptial este valabil 14 zile de la eliberare, asa ca trebuie sa le depui, cu restul actelor, in maximum 3 zile de la eliberare.