| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as putea slabi daca mananc putin din fiecare mancare si fac sport? Eu cred ca da dar nu stiu daca si voi credeti asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred asta.Dar daca tu crezi e problema ta.

| Maariaa99 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu ma gandeam la mancare facuta in casa

| darrio2007 a răspuns (pentru Maariaa99):

Si eu.Nu inseamna ca daca este facuta in casa, nu ingrasa.Depinde acum si ce mancare faci.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Da poti slabi, dar cred ca e mai bine sa tii un regim alimentar care sa te disciplineze! Eu vreau sa-ti recomand DIETA RINA-este permisiva, eficienta si usor de tinut! Imi permit sa ti-o recomand pentru eu am obtinut rezultate fff bune cu ea!