| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Credeti ca as putea slabi daca mananc de 2 ori pe zi cate o salata de fructe ( bineinteles fara frisca) + sport?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alte metode mai putin stupide de a slabi nu stii?

| AndraNicoleta a răspuns:

Nu. Daca vrei sa slabesti trebuie sa respecti cele 3 mese pe zi. In caz contrat, stomacul isi va face provizii, iar atunci cand vei manca fie si o pruna, aceasta se va elimina foarte greu din corp si, ca atare, nu vei slabi!

Este foarte dificil de explicat. Ideea este ca trebuie sa mananci de 3 ori pe zi si sa nu te infometezi. Si inca o chestie, din cate inteleg vrei sa slabesti vitaminizandu-te (cu fructe), insa ai mare grija ca organismul omenesc mai are nevoie si de proteine, lipide, glucide si calciu, nu doar de vitaminewinking.

In orice caz, mult succes!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da,sigur,dar totusi nu face excese. Sper ca te-am ajutat!

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Mai bine doar sport big grin

| Bristena a răspuns:

Buna!
Daca te tii, sigur!
Sper ca te-am ajutat!

| bDaniel a răspuns:

Pai daca manaci zilnic doar salata de fructe sigur nu ai vrea sa mai manaci in viata ta asa ceva asa ca fa sport si mult noroc la slabit si sa stii ca nu strica decat 1 portie pe zi de salata de fructe tongue

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Cate o masa pe zi ce vrei tu si mult somn, nu stiu daca e chiar sanatos dar eu fac asta de mult si n-am patit nimic

| fetitzabombasexy a răspuns:

Looogic! dar ai grija sa nu te imbolnavesti