| hi a întrebat:

As vrea sa cumpar niste proteine si nu stiu ce marca sa aleg ..care ma ajuta si pe mine va rog?
Proteinele as vrea sa fie pentru cresterea masei musculare. Cam pana in 2 milione sa dau pe ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dymatize elite whey - cutie mica

| 7Roby7 a răspuns:

Proteinele de acest gen nu sunt recomandate.In schimb, iti propun un stil de viata mai sanatos.
Mai multe fructe si legume, mai putina carne si prajituri sau orice are grasime, mai mult sport, mai multa fuga si in special mai multa gimnastica si mai multe exercitii.
Sper ca ti-am fost de folos!

| Cosmin86 a răspuns (pentru 7Roby7):

Ce spui tu e ca sa slabesti, nu sa pui masa musculara

apuca-te de sah, n-ai nicio treaba cu sportul asta