| anybio a întrebat:

Buna tpu...as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva de cateva zile ma simt foarte urat..in sensul ca ametesc imi tremura corpul ma simt fara putere obosesc foarte repede si simt ca inima imi bate ba prea tare ba incet, acum 2 saptamana am fost la spital si analizele mi-a iesit ok, mentionez ca am facut o endoscopie si am niste rani pe stomac eventual gastrita tin regim dar nu am pofta de mancare mananc fff putin si sar mereu masa de seara...credeti ca ma inbolnavesc mai rau sau ce pot avea de ma simt asa de rau? pls astep raspuns in cel mai scurt timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

Imi pare rau...Nu am stiut! Probabil ca asta e ai avut un ataca intens de panica cand mama ta a murit, iar acum nu iti mai poti lua gundul de la asta si te panichezi cu orice ocazie...e perfect normal! Nu poti sa nu te gandesti incearca sa iti scrii pe o foaie sentimentele tale de acum si cauta sa te regasesti prin ceva.

6 răspunsuri:
| Nikitovic a răspuns:

Simptomele pe care le ai pot fi pe baza sistemului nervos

| JulietteJokes a răspuns:

...e ceva cu sistemul tau nervos.Un atac de panica ceva, dar cred ca ar fi mai bine pentru tine sa vorbesti cu mama sau cu tatal tau sa mergi la un control normal. Poti spune medicului simptomele si el iti va da un diagnostic.

| anybio explică (pentru JulietteJokes):

Deci are legatura cu sistemul nervos? oricum cand ma supar numai pot respira apropo mama mea a murit acum 4 luni si de atunci mie fff frica ma sperii pana si de intuneric am impresia ca e langa mine mereu nu stiu ce sa mai fac sa scap de asta nu pot sta linistita deloc.

| anybio explică (pentru JulietteJokes):

E o idee fff buna e ca si cum m-as descarca intr-un fel mersi frumos

| JulietteJokes a răspuns:

Imi pare foarte bine sa aud asta! Tu cati ani ai?

| anybio explică (pentru JulietteJokes):

18 ani