| Eumada a întrebat:

Buna TPU..As vrea sa ma ajutoati si pe mine cu ceva. De revelion merg la discoteca cum as putea sa ma imbrac. Mentionez ca nu vreau rochita, fusta..As vrea in blugi ca sunt mai slaba si nu prea imi place rochiile Si vreau sa imi iau pantofi cu toc. Multumesc. DAU FUNDITA! SCUZATI`MI CATEGORIA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Juleuuss a răspuns:

Pune-ți niște albaștri și o cămașă asortată. Menționez că acea cămașă trebuie băgată în blugi.
Distracție plăcută de revelion!

| Juleuuss a răspuns (pentru Juleuuss):

Niște blugi *

| pisssssiyy97 a răspuns:

Si mie imi place sa ma imbrac cu blugi la discoteca si in club...mie imi plac si rochiitele..pai eu iti sugerez blugi albi stransi fie ca vrei rupti sau nu... poti sa iti iei blugi scurti daca vrei si albastri sunt frumosi dar mie imi plac in disco cei albi. poti obta pentru niste tocuri de 15-17 cm vei arata foarte sexi si in partea de sus poti obta pentru o bluzita decoltata sau poti obta pentru o camasa decoltata si sexi..eu as alege o pereche de blugi scurti albi o camasa simpla sau mai colorata si tocurile ti le iei in functie de culoarea camasei sau bluzicei si un sacou sau ceva peste sper ca te-am ajutat :* funda?

| Aleeexutza a răspuns:

Pai din moment ce mergi la discoteca o sa incingi putin atmosfera cu niste blugi rupti putin, de culoare albastru deschis stransi, o pereche de patofi cu toc ( orice culoare) dar sa fie inalti ( poti opta si pentru niste platforme inalte, colorate ), o bluza cu manecile lasate ( sper ca si la ce ma refer ) :* laughing), sau poti lua o bluza stramta si un sacou cu tinte:X. Pntru machiaj, ti-as recomanda negru si un ruj de un rosu aprins.
SPER CA TE-AM AJUTAT :*