| cristina94_8053 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca a slabit cineva cu otet de mere si daca da cum ati procedat si care au fost rezultatele.va multumesc mult! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

NU mai incerca metoda asta.E periculoasa.Mai bine incearca cu salata la fiecare masa si cu 20-30 de abdomene pe zi ca alea iti intind pielea, atentie, nu slabesc din prima. Daca continui mult cu abdomenele, o sa transpormi sunculita in muschi, dar asta cu multa munca.
Fara otet de mere! De fapt, fara niciun fel de otet.

1 răspuns:
| cristina94_8053 explică:

Da ubexFlo asta e o solutie disperata nu stiu daca ai simtit vreodata ca pur si simplu nu te mai SUPORTI, sa vezi cum arati.Deja tin o dieta si mai fac si bicicleta dar nu as vrea sa renunt la otet.