| mada1 a întrebat:

urmez o cura de otet de mere cu miere. am auzit ca ajuta la slabit. iau cu 15 min inainte de masa. si diluez 2-3 lingure intr-un pahar de apa. e bine asa? si as mai vrea sa stiu duap cat timp da rezultate. mersi pentru ajutor. dau funda pentru un raspuns concret

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CryNiky a răspuns:

Nu te mai chinui cu otet de mere si miere...Du-te la un nutritionist sau la medicul de familie ca sa te trimita la un nutritionist.Acesta iti va spune ce sa NU mananci si ce sa mananci.Cred ca iti va spune sa faci si sport.Deobicei curele astea nu dau roade niciodata.Crede-ma am incercat.Chestia cu nutritionistul merge deoarece a fost testata pe mine happy Bafta multa la slabit :*

| demicsabi a răspuns:

Nu neaparat te slabeste, ci te face mai sanatoasa, ce duce la obtinerea greutatii optime (nu te am vazut, dar daca nu ai in plus prea multe kg, nu-ti fa griji!)