| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy A slabit cineva cu otet de mere? Dauneaza inimii sau altiu organ? Chiar slabeste? Multumesc, fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

Bea apa distilata cu ea slabesti, bei 2 litri slabesti peste 7 kg intr-o saptamana. Apa distilata distruge celulele.

| Dumniezău a răspuns (pentru Scarbo):

Nebunuleee ai fundalaughing)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am auzit pe nimeni sa slabeasca de la otet de mere si poate dauna sanatatii consumat excesiv

| Scarbo a răspuns:

Te avertizez ca apa distilata are un gust oribil, eu am luat de acasa, se foloseste la calcatul hainelor, am baut 2l, si iti spun nu mia mai trebuit asa ceva. Prima oara cand bei, sa zicem o cana, nu ti se pare asa rau, dar dupa ce o termini, fiecare inghititura ti se va parea oribila. Apa distilata reprezinta apa calda, incalzeste-o, las-o sa se raceasca, peste 2-3 zile poti s-o bei. Ti-asi mai recomanda sa mananci doar o masa pe zi : ex: supa, stiu ca nu-i sanatos, dar asta functioneaza.

| Queeen a răspuns (pentru Scarbo):

Pot sa pun lamaie in ea sau ceva? Nu vreau sa slabesc asa mult.Cateva kg dar nu am timp delooc de sport si dieta nu am cum sa tin sad sad O sa fierb maine apa si peste 2 zile o beau... beau cat mai multa, poate da rezultate, Doamne ajuta! Multumesc mult. Daca beau 5 l asa maxim intr-o saptamana, slabesc ceva? sau nu merge la toata lumea?

| Scarbo a răspuns (pentru Queeen):

Parerea mea este ca vei slabi, nu cred ca ai sa reusesti sa bei 5l, vei renunta repede cand vei face cunostinta cu gustul. Cum am spus apa distilata distruge celulele omului, merge la toti oamenii, mai informeaza-te pe net daca e chiar sanatos.