| croissant a întrebat:

Hei fetelor! Ce ceaiuri de slabit folositi? Eu mai beau otet de mere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cu oțetul iti strici stomacul. Ceai de rozmarin.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu beau așa ceva pentru că-s conștientă că nu cu alea slăbești.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu ai grijă la ce mănânci și nu faci sport acele ceaiuri nu te vor ajuta la nimic.

| ancaval a răspuns:

Ceai verde!

| aimullah123 a răspuns:

Nu e nevoie sa bei ceaiuri de slabit. Trebuie doar sa renunti definitiv la acele alimente nesanatoase care te-au ingrasat