| Roby14 a întrebat:

Buna TpU, as vrea sa stiu si eu daca inotul slabeste?
Si care anume inot slabeste deoarece sunt de mai multe tipuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este bun, deoarece antreneaza bine toti muschii corpului.
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Slabeste, orice balaceala slabeste, ti-o spun din experienta!

| tinka1 a răspuns:

Eu inot de la 5-6 ani. Si sunt destul de inalta. Mama are 1, 56 si tata 1, 70 si eu 1, 74 ( cam asa ). Asa ca inotul te intinde ( te face mai inalta ), dar ca sa slabesti tine si o dieta