| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb cam in a cata sedinta imi pune aparatul dentar daca am radiografia facuta la dinti si nici carii nu mai am? Si cam cat dureaza sa mi-l puna plus detatii daca doriti! Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Diavolo18 a răspuns:

Daca totul este normal urmeaza sa ti-l puna. Dureaza 1 sedinta asa a durat la mine. Trebuie sa ai grija mereu. Sa te speli mereu dupa fiecare masa. Al meu are niste elastice si acelea se mai rup si trebuie mers la medic din nou. Merg cam de doua ori pe luna la control sa vada cum merge treaba. Este putin cam dureros dar e ok. Trebuie mereu sa te speli pe dinti dupa fiecare masa. Asta este cel mai important.

| anonim_4396 explică (pentru Diavolo18):

Merci mult!

1 răspuns: