| Kayn221 a întrebat:

Cat costa aparatul dentar sus+ jos si cam ce conditii trebuie sa indeplineasca dantura incat sa imi pot pune? Fara carii. etc.
Multumesc!

1 răspuns:
| Jannah a răspuns:

Daca ai peste 14 ani nu merita efortul sa-l mai pui, eu am avut aparat dentar 2 ani ( varsta 16 ani ) am dat 2500 jos + 2500 sus lei, am vrut recent sa-l schimb iar stomatologul care m-a consultat mi-a spus ca nu merita, de mic trebuia sa corectezi, mi-a spus ca nu ma ajuta cu nimic. nu te va ajuta, stai linistit.