| CandyGirl_5618 a întrebat:

Aseara am observat ca mi s-a umflat o vena de la mana(dar nu o parte din vena ci doar in 3 puncte)nu am luat probe de sange, nu vazusem sa ma fi intepat ceva, vad un punct intr-un loc unde este umflat, dar nu stiu daca fost si inainte sau a aparut acum. Cert e ca ma doare cand ating locul sau cand incordez mana.Am incercat sa masez dar vad ca este tot la fel.Parerea ficaruia ar fi binevenita.
Multumesc pentru timpul acordat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ti s a dilatat vena in locurile respective probabil pentru ca te ai lovit usor acolo si nu ai dat importanta si acum nu circula cum trebuie sangele, consulta un dermatolog.

4 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

Du-te la doctor se poate sa te fi an puns antrun loc viespe sau cv sau dela efort

| MaDeclarFan a răspuns:

Cred ca te-a muscat ceva

| aBduLah a răspuns:

Parerea mea este ca de cand ai simtit trebuia sa pui gheata!

| LiviaDulcika a răspuns:

sadPacat... crying Poate trebuie sa nu mai mergi la scoala pana cand revine la normal(depinde 1)Esti dreptaci sau stangaci 2)La ce mana?) Poate trebuie sa te duci la doctor si sa vezi ce spune
kissMult Succeskiss