| Alli23 a întrebat:

aseara am visat ca mi se oprea inima, ca imi batea foarte rau. Este posibil sa fi fost doar un vis, sau chiar imi batea rau si s-ar fi putur opri si in realitate?. Cand m-am trezit ma simteam foarte bine, dar sunt foarte speriata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Probabil in cel mai scurt timp o sa ti se opreasca de tot laughing) daca mai stai in casa si toata ziua pe facebou....Mai iesi pe afara sa ia oxigen acel creier.

| KaslerAlexandra1993 a răspuns:

Sigur a fost doar un vis...si eu am visat ca am cazut dintr-un autobus intr-o prapastie si am murit! Si eu m-am speriat, am crezut ca a fost real...dar nu e asa! Si daca ti s-ar fi intamplat, e foarte bine ca nu ai patit nimic