| AttilaDornIsPower a întrebat:

Hey tpu..am nevoie urgent de ajutorul vostru...in noaptea asta am visat ca mor..si dupa ce am murit, am inviat intr-un fel si am retrait toata moarte mea de la capat cu o prietena. dintr-odata imi venea sa mor, ramaneam fara aer. si i-am zis prietenei mele: Deci asta este scena mortii mele. si ea mi-a zis ca da asta este. si m-am dus acasa si mama se uita la mine pe geam, si eu strigam la ea..mama mor! dar nu ma auzea si parca imi venea sa ma las sa cad, ca parca ma relaxa, si dupa asta m-am trezit..si cand m-am trezit, aveam o senzatie puternica..nu stiu..simteam ceva in interiorul stomacului, imi batea inima tare..eram super speriata..si parca muream si in realitate.deciii...intrebarea mea este de ce am visat asta, ce semnificatie aree? :O

Răspuns Câştigător
| Alinutza200 a răspuns:

Stai linistita aceste vise in general au semnificatia inversa adica vei trai mult mie asa imi zice bunica cand visez urat ca se va intampla opusul a ceea ce am visat!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Stai linistita ca si eu azi am visat ca umblu prin cimitire sngur dar e doar un vis happy
Eu odata m-am sculat cu lacrimi in ochii datorita unui vis.
Sunt doar vise, nu sunt adevarate.

| zurick a răspuns:

Niciuna.N-are nici o semnificatie.Intr-o noapte oricum ai mai multe vise, doar ca nu ti le amintesti pe toate.

| Fata026 a răspuns:

Oamenii au in subconstient tot felul de lucruri. Poate frica de moate a fost la tine. Acest vis nu semnifica ceva anume deci nu te speria. Nu inseamna ca este real. E ceva normal in viata unui om sa aiba cosmaruri sau visuri. Deci traiesteti viata si nu uita sa zambesti! :*

| andypop a răspuns:

Du-te la psiholog