| anonim_4396 a întrebat:

Astazi cand am mers la munca am fost in regula toata ziua, mai putin dupa ce am iesit. Am urcat in microbuz, am ajuns acasa, si cand m-am dat jos mi s-a facut foarte frig dintr-o data, nu batea vantul si nici nu era frig, imi venea sa tremur intruna, aveam acea senzatie de frig incontinuu. In ultimele ore de munca eram mai obosit ca de obicei. Probabil is frisoane sau ma ia o raceala, dar poate fi ceva mai grav din intamplarea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| nugasescusernameliber a răspuns:

Senzatia asta probabil o avem cu totii la un moment dat in viata, poate fi o cadere de calciu, glicemie, o lipsa de vitamine sau pur si simplu erai foarte obosit, stresat. Mie mi se intampla de la oboseala sa stau vara cu hanorac pe mine. Daca totusi starea aceea nu se amelioreaza, ai putea consulta un medic, eventual niste analize de sange sa vezi daca nu ai ceva carente.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Răceala iese în timpul somnului prin transpirație. Daca nu te simți bine atunci nu trebuie să mergi la mun.