| Unbearable a întrebat:

Buna TPU.Astazi nu ma bine deloc.Cum m-am trezit de dimineata, au inceput durerile de stomac, varsaturile, ameteala.Eu am fost mai demult la medic, cu aceeasi problema, spunandu-mi stomacul este sensibil.Mama mi-a dat niste sfaturi pe care le-am urmat.Nu am pofta de mancare, asa ca nu am mancat nimic.Mai tarziu am luat un covrigel si o lingurita de braza proaspata de vaca, dar imediat am vomitat tot.Mentionez ca inainte de a manca, am varsat doar un lichid galben, foarte amar :-s. Mami spune ca este sucul gastric, si am varsat asa pentru ca nu am mancat nimic.Cum am mai spus, am mancat putin, si pe urma am dat afara.Pana acum de 4 ori am vomitat.Nu mai suport!happy Ce pot face ca sa alung varsaturile? Am patat pana acum 3 prosoape, pentru ca m-a luat si pe neasteptate.sad HELP ME, PLEASE! sad
P. S. : Am mancat cam multe dulciuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa am patit eu am fost la medic mau internat dar tot nik.nu stiu cei de facut cu medici ajti din romania.eu am problema asta de un an.si an ziua asta ma suparat foarte tare.

| alexpr2000 a răspuns:

Mai intai du-te la doctor sa-ti dea tratament duoaia tr sa te odihnesti!
big grin big grin big grin

| CArolina_6388 a răspuns:

Eu am hepatita de 11 ani deja, asa ma simteam eu la inceput, sa dea domnul sa nu fie asta, dar mergi la medic nu te juca