| AdiFCSB a întrebat:

Buna TPU happy. azi am fost la fotbal si nu stiu cum am facut, ori cand am alunecat si am intrat intr'un adversar. ca ma doare picioru. cand calc ma doare si schiopatez. am jucat tot meciu si cat am alergat si am calcat pe el m-a lasat. da dupa ce am stat mult fara sa calc pe el. cand am calcat din nou iar ma doare. si mi s-a umflat laba piciorului..si la oasele alea 2 din parti de la gleza sunt umflate mai tare straight face. m-am uns cu lioton gel. si ma doare cel mai tare in spate. nu stiu cum sa va spun la osu sau tendonu ala ce o fi. ma doare. plzz ce sa fac dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Popoviciu_Adrian_1990 a răspuns:

Si eu am patit ceva asemanator la gleza chestia e ca atat timp cand esti incalzit no sa simti durerea dar dupa efort o vei simti cazul tau pare serios asa ca du-te la un medic ortoped.