| dalii389 a întrebat:

Buna TPU.
Cam de o lună ma doare burta destul de tare, dar nu in fiecare zi, doar cateodată. Cateodata nu ma doare asa de tare, dar sunt momente in care ma doare foarte tare. Intrebarea mea este, care e problema? Ce pot sa fac in privința asta? Si ce m-ar ajuta in momentul respectiv? Mai ales ca, de obicei dimineata cand sunt la scoala ma doare mai tare si este deranjant. Ar trebui sa merg la medic, sau nu e nevoie pentru cazul meu? Dau funda, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| dalii389 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, sunt fată, și dacă asta vrei să evidențiezi, nu, nu sunt însărcinatălaughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru dalii389):

Nici nu m-am gîndit ca ai fi insarcinată, pot fi multe alte cauze dar ce varsta ai ca nu ai zis.

| francut a răspuns (pentru dalii389):

@CristiDinBucuresti, pe toata lumea intreaba de gen si varsta. Nu stiu ce cauta.

| dalii389 explică (pentru francut):

Atunci e ciudatrolling on the floor

| francut a răspuns:

Mergi la medic. Poate fi orice.

| Deserth a răspuns:

Poate sa fie de la menstruatie draga

| dalii389 explică (pentru Deserth):

Da,dar cam în fiecare zi?laughing))