| bella931231 a întrebat:

Bună TPU!
Cam de o săptămână am o secreție vaginala ca albusul de ou dar luni a fost foarte abundenta, elastica transparenta și cu niște firicele de sânge maronii de atunci secreția acontinuat pana în ziua de azi de un roz-maroniu...Ce ar putea fi? Eu cred ca am fost la ovulatie..Dar totuși secreția ăsta cât o sa mai dureze ca deja mă îngrijorează?
Semne de menstruatie am de o săptămână...Sa influențeze cumva și faptul ca acum o luna am întrerupt pastilele anticonceptionale.. Aștept răspunsurI serioase!

Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate sa iti regleze oarecum ciclul menstrual sau sa fie pe baza de hormoni si mai ales ca iei si pastile anticonceptionale. Puneti proteslip sa nu te patezi si mergi la ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medicul ginecolog, e cel mai bine, decat sa ceri sfaturi de pe internet!

| bella931231 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt acasa, sunt plecata din tara intr-o vacanta.De aceea am postat aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aștepta să ajungi la un ginecolog..nimeni nu-ți poate da un răspuns concret.