| Micheille a întrebat:

Buna TPU.cand alerg simt ca nu mai pot respira si ma dor plamani si sub coaste...mentionez ca n-am avut probleme cu plamani. o data am si lesinat pe drum...cateodata mie rau si nu am pofta deseori cand ma trimite mama alerg sa vin repede acasa dar nu am pofta de nimic adesea ori asi manca o cantitade mare de supa alte ori mie rau si simt ca imi vine sa vars ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ChristinaO a răspuns:

Eu zic sa te duci la medic.si eu am avut problema asta cu alergatul, am fost la doctor si era de la inima.nu mai sta pe ganduri si du-te la medic daca starea ta continuahappy

| Tokha a răspuns:

Pai "ceva"-ul acela sub coaste poate fi fierea.Si pe mine ma doare la ora de sport la scoala.

| Micheille explică:

Nunu la doctror nici gand.