| mihaela171717 a întrebat:

Hei TPU happy
am si eu o intrebare >--
de ce, de fiecare data cand intru in biserica imie rau?, imi vine sa cad jos din picioare, am stare de lesin, si cand aud preotul ca zice slujba ma agit transpir si simt ca nu pot respira o.O odata am lesinat in biserica si ma luat abulanta laughing, acum imi e frica sa ma mai duc la biserica, prietenii imi spun ca s' ar putea sa fiu posedata laughing))
deci voi ce credeti? :o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai pus intrebarea daca are rost sa te expui unor intamplari si situatii care iti provoaca stari neplacute poate chiar periculoase starii tale de sanatate? S-ar putea ca aerul inbacsit cu fumul de tamaie sa-ti afecteze sistemul respirator si ar putea fi cauza puseelor de transpiratie si a stari de lesin. Evita biserica, nu ai nimic de pierdut.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la mirosul ala de tamaie si lumanari arse

| AtateaConditii a răspuns:

Probabil esti claustrofobă.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Stiinta nu a confirmat faptul ca oamenii pot fi posedati. poate fi ceva psihic. oricum nu iti trebuie biserica... asa ca o poti evita linistita. happy

| kevincube a răspuns:

Ai epilepsie. Aceasta poate fi de mai multe feluri dar mai precis îţi poate spune medicul de ce se manifestă tocmai când întri în biserică.

| kristinne a răspuns:

Sunt biserici in care se face un ritual de exorcizare, cu toate ca este interzis, nu stiu care anume practica asa ceva, dar sigur este. Incearca, dar nu te gandi la rele. Succese.

| matematician a răspuns:

Si mie de la tamaie si lamunarile alea mi se face rau... cand se plimba cu "afumatoarea aia pe degete" imi vine sa vomit, nu pot respira si ma doare capul.

| mihaela171717 explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri. happy

| mihaela171717 explică:

#kristinne, nici nu ma gandesc la asa ceva laughing straight face