| Iadhira a întrebat:

Care e cel mai bun sampon impotriva matretii dupa parerea voastra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Head&shoulders dupa parerea mea., dar acum depinde si de parul tau si scalpul tauhappy nu la toti le e bun samponul acesta happy

8 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Head & shoulders

| sy46 a răspuns:

Alpecin

| 23partyboy a răspuns:

Nizoral,se prepara la farmacii sau se vinde deja preparat, e facut special pentru asa ceva

| Miuriel a răspuns:

Daca ai magazin DM in orasul tau ar trebui sa te duci acolo.Cu siguranta vei gasi un sampon pentru probelma ta.Sunt produse nemtesti extraordinar de bune, atat ca si calitate, dar si ca pret.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| คlєxヅ a răspuns:

Pentru femei este head&shoulders
Pentru barbati este Clear.

| Crystiana1991 a răspuns:

Cel mai bun sampon impotriva matretii este Clear pentru barbati.

| Pop_Luci_1997 a răspuns:

Dupa parerea mea Head&Shoulders

| SecretGirl1 a răspuns:

Cel mai bun sampon impotriva matretii dupa parerea mea este Garnier Fructis anti-matreata.