Întrebare recomandată | tzus a întrebat:

ce analize iti da sa faci medicl nutritionist? Sunt cam slabuta si as vrea sa pun cateva kg pe mine. Mananc cam orice si fac sport. Ce altceva as putea face? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca la sange [din cate stiu]

| PedoBarbie a răspuns:

Încearcă să bagă ca spartu în tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Florinaa123 a răspuns:

Incearca ceva multivitamine ( vitamina C, D, A). Acestea te vor ajuta foarte mult.

| StamateAlina1987 a răspuns:

Depinde si ce varsta ai. Eu stiu persoane care care erau slabi pana la 18- 19 ani, dar dupa ce crestea s-a oprit au inceput sa puna kilograme.

| AlEeCsX a răspuns:

Cred ca ai lipsa de calciu, du-te la medicul de familie si el te va ajuta! Funda?