| mariehoney a întrebat:

Buna,TPU! Ce parere aveti despre zineryt,in cazul in care este folosit pentru cosuri, nu pentru acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Cosuri=acneee
Am auzit ca este foarte bun insa are efect o luna-doua in perioada in care il folosesti. Apoi esti ca la inceput daca numai folosesti.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Este acelasi lucru si este destul de bun.