| Sophie94 a întrebat:

Ce se intampla daca iau pastile de slabit (sau ceaiuri)? Ce risc? Pot sa imi deformez corpul dupa ce termin cura cu pastile? Imi poate afecta sanatatea? Voi ati incercat asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iti poti risca sanatatea. Asa ceva se pot administra numai la recomandarea unui medic, nu la sfaturile primite pe marginea santului, din gura lumii.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Vei avea probleme cu stomacul si posibil probleme cardiace...

| marinaa9 a răspuns:

Sunt efecte vizibila si chiar o sa fii multumita...insa dupa ce termini pastilele te ingrasi la loc plus cateva kg in plus. Mai bine incearca cu sport si alimentatie corecta, e mai simplu si efectele sunt de durata nu doar pentru o luna-doua ca la pastile