| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatul pe maini?
Am auzit ca dupa cativa ani de epilat iti va creste foarte repede, va fi mai gros decat este in prezent, si nu este recomandat sa te epilezi pe maini.

7 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Eu m`am epilat pe maini acum o luna...
Si spre surprinderea mea. abia acum a inceput din nou sa creasca foarte rar...eu zic ca e bine ^_^...si dupa ce te epilezi ai mainile foarte fine :Xlaughing

| EUSIATIT a răspuns:

Din punctul meu de vedere pe miini nu e indicat [dar ce esti asa stufoasa] e bine sa nu risti ca apoi va creste mai rau. tu faci ce doresti E parerea mea [ iti vor da si alte persoane rasp]

| Insurgent a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna sa te epilezi ep mainitongue
Chiar daca ai mult par, nu incerca, la inceput nu cred ca o sa creasca foarte mult, dar cu timpul vei regreta ca ai facut-o
deci mai bine nu te epila pe mainihappy

| alone a răspuns:

Sti ceva eu ma epilez p maini si nu-mi pasa daca peste cativa ani va fi altfel! nu pot sa stau cu mararu p maini d 1 m doar nu-s maimuta c naibi

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Exact nu este folositor chiar daca esti baiat/fata mai incolo iti va creste f deshee heedeci nu incerca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit ff prostwinking dupa cativa ani de epilat cu ceara parul se rareste

| ambra a răspuns:

Pai... da este adevarat firul de par va fi mai gros si va creste foarte repede... acum depinde de tine ce alegi thinking