| ana29583 a întrebat:

daca am spalat contraceptivele in masina de spalat, isi mai fac efectul? Dupa exterior de parca nici nu au fost atinse (au fost in cutie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca le poti folosi fara teama sau ingrijorare, fiindca este imposibil ca apa sa poata sa patrunda prin invelisul impermeabil al foliei/blisterului pana la pastiluta. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai spalat la 90 de garde nu mai sunt bune.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mai bine nu te risti si iti iei altele.

| Mandreiv a răspuns:

Recomand sa iei o noua folie