| florin72 a întrebat:

Daca am tras 3 fumuri dintr-un joint, dupa cat timp pot sa-mi fac analizele la sange? (Mentionez ca nu sunt fumator, a fost un gest necugetat.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YouNoob a răspuns:

Greu de zis 100% dupa cat timp
In principiu THC (Tetrahydrocannabinol) sta in organism pana la 90 de zile, iar la un fumator ocazional pana la aproape 30 de zile... incearca dupa 20-30 de zile daca te grabesti cu analizele

3 răspunsuri:
| YouNoob a răspuns:

Joint cu ce?

| florin72 explică (pentru YouNoob):

Era iarba, nu a fost cine stie ce

| florin72 explică (pentru YouNoob):

Cu marijuana

| YouNoob a răspuns (pentru florin72):

Greu de zis 100% dupa cat timp
In principiu THC (Tetrahydrocannabinol) sta in organism pana la 90 de zile, iar la un fumator ocazional pana la aproape 30 de zile... incearca dupa 20-30 de zile daca te grabesti cu analizele