| demondangerous a întrebat:

Daca fac doua ore pe zi la bicicleta medicinala, nu mananc dulciuri, paine, fast`food, nu beau suc deloc iar dupa ora 6 mananc doar o salata de rosii, cam cat as slabi pana in septembrie? thinking Multumesc mult. Funda! happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| daniel_5512 a răspuns:

Depinde ce organism ai depinde cum ai constructia corpului depinde de confitia fizica depinde de substantele care le produci in corp depinde de o gramada de lucruri nu-ti pot zice exact... parerea mea mai mult de 5 kg n-ai cum ciao happy

1 răspuns:
| Bijou a răspuns:

Depinde de organism, unii ar slabi mai mult, altii mai putin, greu de zis oricum, sa zicem vreo 3 kg