| Alexa1234a a întrebat:

Câte kilograme pot slăbi în 5 săptămâni dacă nu mănânc prăjeli, fast food și dulciuri ( doar de poftă)?
Păine (o felie-două pe zi)

Și alerg 5 kilometri pe zi

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sanatos 1 kg. pe saptamana.
Fortat 1, 5-2 kg.pe saptamana.

| RAY a răspuns:

Sa slabesti din grasime, masa musculara? infometarea duce la pierderea mase musculare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, intr-o luna poti sa slabesti si 10 kg big grinar daca continui asa o sa slabesti mult, tine-te bine de treaba. Si faci foarte bine ca mananci si de pofta dulciuri si pâine! Dar te avertizez sa nu mananci pâine... doar o felie la vreo 3 zile..scuze

| 1231242 a răspuns:

Daca faci bine ceea ce faci intre 2-2, 5 kg

| LadyDee89 a răspuns:

Intra pe Facebook : FIXUL care iti schimba viata! acolo vezi ce si cum sa mananci fara sa renunti la prea multe

| Moldoveanu15 a răspuns:

Pierderea in greutate nu se realizeaza doar daca nu mai mananci fast-food. Poti sa slabesti mancand MC si sa te ingrasi mancand piept de pui cu orez. Pentru a slabi trebuie sa te afli in deficit caloric. Sa mananci mai putine kcal decat are corpul tau nevoie. Pentru asta trebuie sa iti conturizezi mancarea. Iar in loc sa pierzi timp la alergat deci nu incerci antrenament de tip H.I.I.T. Arzi kcal la fel fie ca faci 20-30 de min hiit sau ca alergi 2-3 ore.

| LoLoPardus a răspuns:

Nu poti calcula asta.

| Jenna34 a răspuns:

Eu am facut sala o luna, si am mancat sanatos, fara prajeli, fast food, dulciuri sau orice tine de asta, si am slabit 6 kg intr-o luna si ceva.