| Anonim4777 a întrebat:

Daca puteti sa-mi faceti si mie un program pentru exercitii ( biceps si antebrat ) adica, cate serii pe zi si cate exercitii pe serie, in ce zi sa ma antrenez si daca se poate cateva sfaturi pentru alimentatie. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa te ghidezi dupa canalul
http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos
au multe video-uri pentru mai toate partile corpului, dar pentru alimentatie nu stiu ce sa-ti recomand. Totusi, poti astepta si alte raspunsuri de la cineva mai priceput daca nu-ti plac video-urile de mai sus.